Zapowiedzi meczowe – 03.04.2024 

Trzecia seria gier trwa w najlepsze! Przed nami kolejne dziewięć spotkań sezonu wiosennego – zakończymy kolejkę na Kłokoczycach, a ponadto zagramy w trzech różnych klasach rozgrywkowych przy Lotniczej. Czas na kolejny dzień emocji! 

4ECO Superliga PRO – Kłokoczyce 

Środowe rozgrywki 4ECO Superligi PRO rozpoczniemy od gr 1, w której Rada Biznesu WKS Śląsk Futsal podejmie Kruka S.A. Oba zespoły mają na koncie po jednym zwycięstwie zdobytym w pierwszym kolejce, ale to goście są wyżej w stawce. Przed tygodniem zremisowali oni z Bratem Albertem, a gospodarze ulegli w starciu z Dinterno.pl. Mimo lekkiej dysproporcji w tabeli spotkanie to zapowiada się fenomenalnie! 

O 20:00 zakończymy trzecią kolejkę gr 1 – Dinterno.pl zmierzy się z Häfele Polska. Faworytem tego starcia powinni być gospodarze, którzy przed tygodniem wygrali swoje spotkanie z Radą Biznesu, a w pierwszej kolejce zaprezentowali się dobrze na tle OIRPu Wrocław. Goście z kolei przegrali oba dotychczasowe mecze i wciąż walczą o swoje pierwsze punkty – zadanie będzie jednak bardzo trudne. 

Tydzień rozgrywek na Kłokoczycach zakończymy w gr 2, a na murawę wyjdą zespoły Jazdy Mizerii i PD WildBoars. Gospodarze mają na koncie trzy punkty po tym, jak przed tygodniem pokonali ETPK 12:4. Goście z kolei są do tej pory bezbłędni i z pewnością potwierdzają, że należało ich przed sezonem w roli faworyta. Będzie tak również w trzeciej kolejce, ale liczymy, że ich rywale staną na wysokości zadania. 

PRO Liga – Lotnicza 

Na boisku nr 1 przy Lotniczej rozpoczniemy od starcia w 2 Lidze, a na murawę wybiegnie drużyna, którą oglądaliśmy w akcji również dzień wcześniej! Magicy z Rio będą mieli kolejną szansę na zdobycie pierwszych punktów w tym tygodniu, a naprzeciwko nich stanie ekipa NEVADY. Gospodarze zaczęli sezon zdecydowanie lepiej i mają na swoim koncie cztery oczka. Przyjezdni muszą poprawić się względem poprzednich spotkań, jeśli chcą przeciwstawić się swoim rywalom. 

Na dwójce również zagramy w trzeciej klasie rozgrywkowej – GOJA Wrocław zagra z Credit Suisse. Gospodarze są bezbłędni do tej pory i mają na swoim koncie sześć punktów po dwóch kolejkach. Goście natomiast zaczęli słabo, ale przed tygodniem pokonali oni ControlTec 6:1. Jeśli wygrają oni po raz drugi to zrównają się ze swoimi rywalami i mogą nawet wskoczyć na podium! 

O 20:00 przejdziemy do 1 Ligi na obu boiskach, a na jedynce Niedzielni Kopacze podejmą Logistic Solutions Group. Obie drużyny rozpoczęły rozgrywki bardzo słabo, przegrywając wszystko do tej pory – warto dodać, że zarówno jedni, jak i drudzy ulegli w starciu z Wyznawcami. Poza tym gospodarze okazali się słabsi od Kruka, a goście nie dali rady w spotkaniu z FC Trawową. Teraz przynajmniej jedna z ekip zdobędzie pierwsze punkty i jesteśmy przekonani, że przełoży się to na świetne widowisko. 

Na boisku nr 2 z kolei rozegra się jeden z ciekawiej zapowiadających się pojedynków całej kolejki zaplecza Ekstraklasy – FC Alfa zagra z FC Piątakiem. Gospodarze przyzwoicie rozpoczęli rozgrywki – jeszcze nie przegrali i mają na swoim koncie 4 oczka. Goście nie zdobyli jeszcze punktów, ale mają oni za sobą dwa niezwykle wymagające pojedynki. Teraz muszą oni zagrać jeszcze lepiej i jesteśmy przekonani, że ich na to stać! 

Środę przy Lotniczej standardowo zakończymy dwoma meczami Wyznawców, a na jedynce czeka nas spotkanie drużyny pierwszoligowej. Naprzeciwko nich stanie ekipa Future Stars PaliPali, która ma za sobą ciężki start w roli beniaminka. Przegrali oni oba swoje dotychczasowe spotkania i zajmują miejsce w strefie spadkowej. Gospodarze z kolei są do tej pory bezbłędni i z pewnością będą faworytem do trzeciego zwycięstwa w sezonie. 

Dzień na dwójce zakończymy starciem rodem z jesiennej 3 Ligi, a na murawę wybiegną zespoły Lepas Wyznawców i Wulkanu SHR. Obie drużyny mają już na swoim koncie porażkę, ale to gospodarze znajdują się zdecydowanie wyżej w tabeli, po tym jak pokonali Credit Suisse w pierwszej kolejce. Gościom udało się wywalczyć zaledwie jeden punkt w starciu z Warriors HappyJump.eu i wciąż szukają swojego pierwszego zwycięstwa. Obie drużyny będą niezwykle zmotywowane i już nie możemy się doczekać! 

Leave a Reply