Zapowiedzi meczowe 04.04.2024

Przed nami kolejny dzień emocji z PRO! Kolejka na Kłokoczycach, a więc wszystkie siły kierujemy na Lotniczą, gdzie czeka nas 6 ciekawie zapowiadających się spotkań. Obejrzymy zmagania w 2 i 3 Lidze, w których kilka zespołów ma sporo do udowodnienia! 

Na boisku nr 1 rozpoczniemy od najniższej klasy rozgrywkowej – FC Velicante Wrocław zmierzy się z FC Pączusiami. Sezon lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy po dwóch kolejkach mają komplet punktów na swoim koncie. Teraz czeka ich starcie z ekipą zajmującą miejsce w dolnych rejonach tabeli, ale z pewnością nie mogą oni zlekceważyć swojego rywala. Przyjezdni pokazali już w tym sezonie, że stać ich na wiele – potrzebują jedynie kropki nad „i”! 

Obok również 3 Liga, jednak to spotkanie zapowiada się nieco bardziej wyrównanie – Top Team podejmie PENTAki. Drużyny te dzieli jeden punkt i dwa miejsca w tabeli, a wyżej uplasowani są gospodarze, którzy po wygranej na start sezonu zremisowali przed tygodniem z 4ECO PRO po emocjonującym widowisku. Przyjezdni również rozpoczęli rozgrywki od zwycięstwa, lecz później zderzyli się ze ścianą w postaci FC Velicante Wrocław. Stawką tego starcia może być nawet miejsce na podium, więc już zacieramy ręce! 

W drugim spotkaniu na jedynce przejdziemy o jeden poziom rozgrywkowy wyżej – LKS Dobre Chłopaki zagrają z Warriors HappyJump.eu. Za dotychczasowe rezultaty z pewnością należy wyróżnić gospodarzy, którzy do tej pory wygrali wszystko i zajmują miejsce na podium. Goście również jeszcze nie przegrali, ale oni z kolei mają na swoim koncie dwa remisy. Jesteśmy bardzo ciekawi czy przyjezdni przeciwstawią się będącym w świetnej formie rywalom. 

Na dwójce pozostaniemy w 3 Lidze, a na murawę wybiegną zespoły, które wciąż szukają pierwszego wiosennego zwycięstwa. OVB stanie naprzeciwko 4Eco Pro, a stawką tego spotkania będzie ucieczka ze strefy zagrożenia. Delikatnym faworytem wydają się być przyjezdni, którzy przed tygodniem pokazali, że stać ich na dobrą grę, remisując 5:5 z Top Team. Gospodarze źle weszli w sezon, ale już niejednokrotnie udowadniali, że mogą być groźni dla każdego. Zobaczymy, czy przełamią się oni w starciu z debiutantami w naszych rozgrywkach! 

Czwartek przy Lotniczej zakończymy dwoma drugoligowymi pojedynkami, a na boisku nr 1 obejrzymy starcie ControlTec z Kokosami chronpesel.pl. Gospodarze nie mają łatwego życia po awansie z czwartego poziomu rozgrywkowego – przegrali oni oba swoje dotychczasowe spotkania. Goście z kolei celują w awans powrotny do 1 Ligi, lecz do tej pory grają w kratkę. Niemniej jednak to oni wydają się być mocniejszą drużyną, a zwycięstwo w tym starciu przybliżyłoby ich do strefy medalowej! 

Na boisku nr 2 również trzeci poziom rozgrywkowy i mecz, w którym po raz drugi w tym tygodniu zagrają debiutanci przy Lotniczej. FC 78 Wrocław we wtorek zaliczyło pierwsze zwycięstwo w sezonie, pewnie pokonując Magików z Rio, a teraz zmierzą się oni z Nic Się Nie Stało. Przyjezdni z kolei zaczęli sezon od zwycięstwa, ale przed tygodniem ulegli oni w starciu z GOJĄ Wrocław. Ekipy te sąsiadują ze sobą w stawce i z pewnością chcą awansować o kilka miejsc w tabeli – to powinno zagwarantować nam sporo emocji! 

Leave a Reply