Najlepsza Szóstka – 1 Kolejka

Czas na podsumowanie pierwszego tygodnia! Häfele PRO Liga wróciła do gry z przytupem, a wraz z nią poznaliśmy wielu bohaterów. Zobaczmy kto się wyróżniał w inaugurującym tygodniu rozgrywek! 

Najlepsza Szóstka – 4ECO Superliga PRO 

Volodymy Bielash (Kruk) – golkiper Kruka kontynuuje swoją świetną formę w sezonie wiosennym! Po raz kolejny zaimponował on nam w starciu z Häfele Polska – stracił zaledwie jedną bramkę, a jego drużyna zaliczyła pewne zwycięstwo.  

Oskar Paleczny (RKS Huwdu) – fenomenalny występ zawodnika Huwdu, który niemalże w pojedynkę zapewnił swojej drużynie trzy punkty! Paleczny brał udział przy sześciu z ośmiu bramek, zapewniając sobie tym samym tytuł MVP spotkania. 

Adam Wojciechowski (PD WildBoars) – jeden z dwóch kluczowych zawodników PD WildBoars w pewnym zwycięstwie nad BCS Polska – Wojciechowski strzelił aż sześć goli! Dziki wygrały aż 17:2, zajmując tym samym fotel lidera! 

Daniel Łuczak (PD WildBoars) – druga z wyróżniających się postaci w starciu z BCS Polska – Łuczak był najbardziej aktywną postacią na boisku! Reprezentant Polski w Socca strzelił pięć bramek, zaliczył cztery asysty i zgarnął tytuł zawodnika meczu! 

Adam Cylny (Rada Biznesu) – jedyny zawodnik z pola w Szóstce Tygodnia, który nie zdobył bramki! Cylny co prawda nie trafił do siatki, ale za to wyróżniał się w innych aspektach gry – świetnie rozgrywał i zaliczył aż sześć asyst! 

Dawid Płaczkiewicz (Rada Biznesu) – druga z kluczowych postaci Rady Biznesu, który wykańczał akcję kolegów! Płaczkiewicz pokonał bramkarza aż osiem razy, dołożył do tego jedno ostatnie podanie i zgarnął tytuł MVP spotkania.  

Najlepsza Szóstka – Ekstraklasa 

Olaf Mikołajek (Familia Greco) – drużyna panujących mistrzów zagrała wyśmienite spotkanie, a jedną z kluczowych postaci był ich golkiper. Mikołajek był niezwykle pewny od początku do końca i stracił zaledwie dwie bramki! 

Andrii Rats (Elitbud) – najskuteczniejszy zawodnik w starciu z Planetą, w którym jego drużyna zwyciężyła 10:2! Piłkarz Elitbudu zaliczył hat-tricka, dołożył do tego asystę i znacznie przyczynił się do udanego debiutu swojego zespołu w Ekstraklasie. 

Piotr Łoniewski (SloumoJager FC) – kluczowa postać wyrównanego spotkaniem z Chaosem Wrocław, które jesienni mistrzowie 1 Ligi przechylili ostatecznie na swoją korzyść. SloumoJager FC zwyciężyło 6:4, a Łoniewski brał udział przy trzech trafieniach! 

Tomasz Kotwicki (Alpine Stars) – jeden z dwóch piłkarzy, który przesądził o wyniku starcia z TB 85 – Kotwicki został wybrany najlepszym piłkarzem meczu! Strzelił on bramkę, zaliczył trzy asysty i był najaktywniejszym zawodnikiem na murawie. 

Szymon Łasiński (Alpine Stars) – drugie wyróżniające się nazwisko spośród graczy Alpine – Łasiński wraz z Kotwickim stworzyli duet nie do zatrzymania! Wykorzystał on większość swoich sytuacji i zakończył spotkanie z pięcioma bramkami na koncie. 

Grzegorz Kotowicz (Familia Greco) – zdecydowanie najskuteczniejszy zawodnik w 1. kolejce Ekstraklasy przy Lotniczej – Kotowicz brał udział przy aż dwunastu bramkach swojej drużyny! Pokonał on bramkarza osiem razy, dopisał do tego cztery asysty i został MVP meczu! 

Najlepsza Szóstka – 1 Liga

Volodymyr Bielash (Kruk) – najlepszy zawodnik spotkania, w którym jego drużyna w dramatycznych okolicznościach pokonała Niedzielnych Kopaczy. Zwyciężyli oni 5:4, a Bielash wielokrotnie ratował swoją drużynę przed utratą bramki! 

Damian Katrycz (Wyznawcy) – wyróżniająca się postać w starciu Wyznawców z LSG, w którym gospodarze całkowicie rozpracowali swoich rywali. Katrycz zaliczył dublet bramek i dublet asyst, zgarniając tym samym tytuł MVP spotkania! 

Burdiuja Veaceslav (FC Alfa) – główny rozgrywający Alfy w pierwszym meczu sezonu, w którym zaliczyli oni swoje pierwsze zwycięstwo. Pokonali oni FC Trawowa 7:4, a Veaceslav zanotował aż cztery ostatnie podania i dołożył do tego bramkę! 

Chrystian Edelbauer (FC Hasbulla) – FC Hasbulla ma za sobą świetny debiut, pokonując Future Stars PaliPali 5:1, a Edelbauer był kluczową postacią swojej drużyny. Trafiał on do siatki czterokrotnie, dzięki czemu został wybrany zawodnikiem meczu! 

Piotr Użałowicz (Sokół Wrocław) – druga z kluczowych postaci Sokoła w wygranym meczu z Piątakiem – Kalachurski był świetny między słupkami, a Użałowicz imponował w ofensywie. Zaliczył on hat-tricka bramek i hat-tricka asyst, czym zapewnił sobie tytuł MVP! 

Mateusz Żak (PzB Twardogóra) – najskuteczniejszy zawodnik PzB w meczu z ProCleanerem, w którym gospodarze całkowicie zdominowali swoich rywali. Wygrali oni aż 17:2, a Żak strzelił cztery bramki i zaliczył dwie asysty! 

Najlepsza Szóstka – 2 Liga

Rostyslav Bilous (GOJA Wrocław) – wyśmienity występ golkipera GOJI w starciu z Magikami, w którym jego drużyna pewnie zdobyła pierwsze trzy punkty. Zwyciężyli oni 7:1, a Bilous był niemalże bezbłędny między słupkami! 

Mateusz Magusiak (Nic Się Nie Stało) – MVP meczu, którym zakończyliśmy pierwszy tydzień rozgrywek. Nic Się Nie Stało zwyciężyło w starciu z ControlTec 8:6, a Magusiak ustrzelił hat-tricka i zaliczył dwie asysty!  

Michał Drej (Wulkan SHR) – Wulkan zremisował w spotkaniu z Warriors HappyJump.eu 3:3, a to głównie właśnie za sprawą Dreja. Dwukrotnie pokonał on bramkarza rywali, przesądzając o końcowym wyniku spotkania. 

Michał Pater (Lepas Wyznawcy) – jego drużyna zdobyła pierwsze trzy punkty w 2 Lidze, pokonując Credit Suisse 5:2, a dwa kluczowe trafienia w tym starciu zaliczył właśnie Pater. Jego dublet w końcówce przesądził o wyniku spotkania, wcześniej dokładając do tego asystę. 

Adrian Kublik (NEVADA Team) – NEVADA również świetnie rozpoczęła sezon w roli beniaminka, a Kublik był kluczową postacią w starciu z FC 78 Wrocław. Dwukrotnie trafiał on do siatki, zgarniając przy okazji tytuł MVP spotkania. 

Maciej Olejnik (GOJA Wrocław) – drugi z autorów zwycięstwa GOJI z Magikami, który odpowiedzialny był za ofensywę. Olejnik brał udział przy sześciu z siedmiu bramek swojej drużyny i absolutnie zasłużenie został wybrany najlepszym zawodnikiem meczu. 

Najlepsza Szóstka – 3 Liga 

Jakub Strzelecki (PENTAki) – jeden z nielicznych bramkarzy, który zaliczył w tym tygodniu czyste konto! PENTAki pokonało Boehringer Ingelheim 4:0, a Strzelecki odegrał w tym zwycięstwie kluczową rolę, będąc bezbłędnym między słupkami. 

Mateusz Jasiczek (FC Velicante Wrocław) – jego drużyna pokonała 4ECO PRO w pierwszym meczu sezonu, a MVP tego starcia został właśnie Jasiczek. Brał on udział przy dwóch bramkach swojej drużyny i był jedną z najaktywniejszych postaci na murawie. 

Adam Łapeta (WPD SilesiaBodyChange) – mistrzowie jesiennej 4 Ligi kontynuują swoją passę zwycięstw! Pokonali oni OVB w pierwszym meczu sezonu, a najlepszym zawodnikiem tego starcia został Łapeta – autor bramki i asysty. 

Artur Teodorczyk (ZF) – główny kreator swojej drużyny w starciu ZF Group z FC Pączusiami! Gospodarze zwyciężyli 4:3, a Teodorczyk zaliczył hat-tricka asyst i był najaktywniejszą postacią swojej drużyny. 

Dmytro Shevchenko (Noname Team) – jego drużyna pewnie poradziła sobie z debiutantami, pokonując Henry Kruse Polska 7:3, a tytuł MVP za to spotkanie zgarnął właśnie Shevchenko. Wpisał on się na listę strzelców dwukrotnie i dopisał do tego asystę. 

Dmytro Lisovyi (Top Team) – debiut Top Team przebiegł z kolei zdecydowanie lepiej, gdyż pokonali oni PKS Wariaty 11:2. Hat-tricka w tym spotkaniu zaliczył właśnie Lisovyi, zostając dzięki temu najlepszym zawodnikiem meczu. 

Drużyna Tygodnia – Familia Greco 

Panujący mistrzowie Ekstraklasy wyśmienicie rozpoczęli rozgrywki – pokonali oni Team Maślice 18:2 i zajęli pierwsze miejsce w tabeli! Kontynuują oni swoją imponującą niepokonaną passę i z pewnością nie zamierzają się zatrzymywać. Ich występ nie tylko zapewnił im tytuł Drużyny Tygodnia, ale także dwie nominacje do Szóstki Kolejki! 

Zawodnik Tygodnia – Daniel Łuczak (PD WildBoars, SloumoJager FC) 

Reprezentant Polski w Socca ma za sobą imponującą pierwszą kolejkę w rozgrywkach PRO – wystąpił on w dwóch spotkaniach w tym tygodniu i w obu wpisał się na listę strzelców! W meczu z Chaosem Wrocław wykorzystał on rzut karny, ale zdecydowanie bardziej zaimponował on nam w starciu 4ECO Superligi PRO. Pięciokrotnie pokonał on bramkarza BCS Polska i dopisał do tego aż cztery asysty! 

Bramkarz Tygodnia – Volodymyr Bielash (Kruk) 

Fenomenalny tydzień w wykonaniu golkipera Kruka – jego oba występy dały mu dwie nominacje do Najlepszej Szóstki! Stracił on zaledwie jedną bramkę w starciu z Häfele Polska na Kłokoczycach, a w dodatku został wybrany MVP pojedynku z Niedzielnymi Kopaczami przy Lotniczej! W obu spotkaniach jego drużyna odniosła zwycięstwo, a on miał na to ogromny wpływ!

Leave a Reply