Zapowiedzi meczowe – 08.04.2024

Rozpoczynamy czwarty tydzień rozgrywek! Tym razem standardowo zagramy już w poniedziałek, gdzie czekają nas aż cztery mecze Ekstraklasy. Poza tym obejrzymy dwa pierwszoligowe pojedynki – zapowiada się fenomenalny początek tygodnia! 

Zmagania rozpoczniemy od drugiego poziomu rozgrywkowego, a na jedynce czeka starcie Logistic Solutions Group z ProCleanerem. Obie ekipy mają na swoim koncie po dwie porażki, ale to gospodarze są w lepszej sytuacji, po tym jak pokonali Niedzielnych Kopaczy przed tygodniem. Goście z kolei zdołali zgromadzić zaledwie jeden punkt i wciąż poszukują pierwszego zwycięstwa. Stawką będzie trochę bezpieczeństwa, które z pewnością przyda się obu zespołom.  

Na dwójce rozpoczniemy od starcia FC Piątaka z FC Trawową, czyli drużyn, które radzą sobie zupełnie różnie od początku sezonu. Gospodarze przegrali wszystkie swoje dotychczasowe spotkania i zajmują miejsce w dole tabeli, mimo że w kilku starciach pokazali się z całkiem niezłej strony. Goście z kolei zaczęli od porażki, ale następnie wygrali dwa mecze i awansowali w okolice podium. To właśnie oni powinni być wyraźnymi faworytami, ale jesteśmy przekonani, że ich rywale nie postawią sprawy łatwo. 

O 20:00 na obu boiskach przejdziemy do Ekstraklasy, a na murawę boiska nr 1 wybiegną zespoły SloumoJager FC i Rawlplugu. Gospodarze do tej pory grali w kratkę, zaliczając porażkę i zwycięstwo w dwóch pierwszych spotkaniach. Goście natomiast wciąż są bezbłędni i z kompletem punktów zajmują miejsce tuż za podium. Mimo tej różnicy obie ekipy prezentują bardzo wysoki poziom i jesteśmy przekonani, że nie inaczej będzie i tym razem! 

Przygodę z elitą na dwójce rozpoczniemy z kolei od prawdopodobnie największego hitu tej kolejki – Elitbud zagra z Familią Greco. Drużyny te zimą rywalizowały o tytuł mistrzowski Ekstraklasy pod balonem i równie imponująco rozpoczęły rozgrywki jesienne. Obie ekipy wciąż mają na koncie komplet punktów, a stawką tego starcia będzie miejsce na szczycie tabeli. Spodziewamy się pojedynku na najwyższym poziomie, a po cichu mamy nadzieję na prawdziwy huragan! 

O 21:00 na jedynce przejdziemy nieco niżej w tabeli Ekstraklasy – Planetamebla.pl zagra z Chaosem Wrocław. Obie ekipy przegrały swoje dotychczasowe mecze i liczą na przełamanie w trzeciej kolejce. Szczególnie trudny początek zaliczają gospodarze, którzy w dwóch spotkaniach stracili aż 33 bramki. Goście z kolei stoczyli dwa zacięte pojedynki, ale w obu przypadkach zabrakło im kropki nad „i”. W związku z tym to właśnie oni wystąpią w roli faworyta, ale wierzymy, że Planeta poprawi się względem ostatnich występów i obejrzymy świetne spotkanie! 

Dzień na dwójce zakończymy pojedynkiem liderów – rywalem Alpine Stars będzie Pahonia. Beniaminkowie mają na koncie jeden punkt po dwóch spotkaniach i mają nadzieję na pierwsze zwycięstwo w trzeciej kolejce. Przyjezdni z kolei wygrają do tej pory wszystko i z pewnością nie zamierzają się zatrzymywać. Będą oni w uprzywilejowanej pozycji do zgarnięcia trzeciego zwycięstwa, ale mamy nadzieję, że gospodarze zawieszą poprzeczkę wysoko.

Leave a Reply