Zapowiedzi meczowe – 29.05.2024  

Przed nami trzeci dzień tygodnia. W środę kończymy rozgrywki grupy mistrzowskiej 4ECO SuperLigi PRO, a przy okazji zajrzymy do 1 oraz 2 Ligi przy Lotniczej. Bez zbędnego przedłużania – zapraszamy na zapowiedź nadchodzących wydarzeń na boiskach Häfele PRO Ligi! 

4ECO SuperLiga PRO – Kłokoczyce 

Emocje na Kłokoczycach rozpoczynamy od meczu z dolnej części tabeli, gdyż naprzeciw siebie staną przedostatnia i ostatnia drużyna w tabeli. KP Ogrodomania na pewno będzie chciała zakończyć sezon pozytywnym akcentem, gdyż wciąż nie zdobyła nawet punktu, ale nieznacznym faworytem tego spotkania będzie Dinterno.pl.  

O godzinie 20:00 pniemy się w górę tabeli i tym razem sprawdzimy, co do zaoferowania mają drużyny numer 3 i 4 w tabeli. By zachować podium, gospodarze nie mogą przegrać, natomiast zwycięstwo gości pozwoli im przegonić Hafele i zdobyć brązowy medal. Stawka jest spora, spodziewamy się zaciętej rywalizacji!  

I o godzinie 21:00 starcie o złoty medal 4ECO SuperLigi PRO. W lepszej sytuacji zdecydowanie jest PD WildBoars, którym do zapewnienia sobie mistrzostwa wystarczy remis. Jednak gra na zwłokę nie będzie chyba najlepszym pomysłem, bo OIRP będzie walczyło o zwycięstwo. Zwycięstwo, które da im złoto. Zapowiada nam się fantastyczny mecz o mistrzostwo na zakończenie rozgrywek.  

PRO Liga – Lotnicza  

Środowe starcia na Lotniczej zaczniemy od meczu na szczycie w 1 lidze. Spotkanie lidera z wiceliderem będzie zdecydowanie ważniejszym starciem dla gości, którzy wiedzą, że jedna pomyłka może ich kosztować nawet spadek poza pudło. PzB Twardogóra w tym sezonie jest bezapelacyjnie najlepsza i będzie chciała to po raz kolejny udowodnić.  

O 19:00 na drugim boisku rozpoczniemy przygodę z 2 Ligą, gdzie walka o awans i tytuł prezentuje się wybornie. Pomiędzy pierwszym a piątym miejscem są zaledwie dwa punkty przewagi. Tutaj mamy do czynienia ze spotkaniem wicelidera z trzecią ekipą w tabeli. Przetasowań może być co nie miara, nie można odpuścić choćby na sekundę.  

Zostajemy z 2 Ligą i tym razem przyjdzie czas nieco spokojniejsze spotkanie. NEVADA Team już raczej zakończy sezon w środkowej części tabeli i nie muszą się specjalnie stresować, natomiast ControlTec wciąż walczy o wyjście z czerwonej strefy. Choć spotkanie niepozorne, tak jednak może dostarczyć nam wielu emocji.  

Drużyna LKS Dobre Chłopaki jest poważnie uwikłana w gonitwę o awans do 1 Ligi i w meczu z Nic Się Nie Stało będą zdecydowanym faworytem. Goście po dziewięciu spotkaniach mają tylko siedem punktów i wciąż muszą uważać na to, by nie spaść do 2 Ligi. Mimo różnicy między obiema drużynami liczymy na zacięte widowisko. 

Ostatni tego dnia mecz 2 Ligi to spotkanie z dołu tabeli. Magicy z Rio już raczej nie mają większych szans na utrzymanie, natomiast Lepas Wyznawcy w przypadku zwycięstwa może wyskoczyć ze strefy spadkowej. To będzie bardzo ważny, wręcz definiujący ten sezon mecz dla gospodarzy, którzy są nieznacznym faworytem.  

Na drugim boisku o godzinie 21:00 ostatni raz tego dnia wracamy do 1 Ligi. Sprawa jest dość prosta – Wyznawcy grają o awans do Ekstraklasy, a FC Hasbulla walczy o to, by utrzymać się w lidze. Dla każdego zwycięstwo może okazać się niezwykle cenne w kontekście końcówki sezonu. To może być kawał widowiska.  

Leave a Reply