Zapowiedź sezonu – Wiosna 2024 

Wracamy do gry! Po niemalże miesięcznej przerwie wznawiamy rozgrywki Häfele PRO Ligi – czas na edycję Wiosna 2024! Przed nami 11 emocjonujących tygodni w dobrze znanych lokalizacjach – Ośrodek Sportowy Lotnicza oraz Centrum Piłkarskie Ślęzy Wrocław – Kłokoczyce. Już nie możemy doczekać się pierwszego gwizdka! 

SUPERLIGA PRO – Kłokoczyce 

Główną innowacją nowego sezonu Superligi będzie podział na dwie sekcje rozgrywkowe. Na Kłokoczycach po raz kolejny zagra 12 drużyn, ale tym razem zmierzą się one w sześciozespołowych grupach. W akcji obejrzymy kilka znanych ekip, ale także trzech nowych konkurentów – Brat Albert, ETPK i KP Ogrodomania. 
 
SUPERLIGA GR I 

SUPERLIGA GR II 

Sezon na Kłokoczycach rozegramy w dwóch fazach – zasadniczej i decydującej, w której rozegra się zarówno kwestia podium, jak i utrzymania. Drugi edycja Superligi PRO zapowiada się fascynująco i liczymy, że dostarczy nam ona jeszcze więcej emocji niż pierwsza! 

PRO LIGA – Lotnicza 

W Ośrodku Sportowym – Lotnicza bez zmian – czeka nas kolejny sezon pełen świetnej rywalizacji! 48 drużyn zostało podzielone na cztery klasy rozgrywkowe, w których wszystko rozegra się w klasycznej formie ligowej. Oznacza to 11 emocjonujących kolejek, mnóstwo akcji i walkę do samego końca! 

EKSTRAKLASA 

1 LIGA 

2 LIGA 

3 LIGA 

Tak jak w Superlidze – przy Lotniczej również obejrzymy kilku debiutantów. Większość stawki to jednak stali bywalcy, którzy po raz kolejny staną do walki o najwyższe cele. Przed nami kolejny wyśmienity sezon i już nie możemy się doczekać! 

Leave a Reply