Zapowiedzi meczowe – 22.03.2024 

Po jednodniowej przerwie przyszedł czas na zakończenie pierwszego tygodnia rozgrywek sezonu wiosennego! Inaugurujący tydzień zakończymy przy Lotniczej, gdzie czekają nas starcia w dwóch najniższych klasach rozgrywkowych. Mamy nadzieję, że piątek przeniesie tyle emocji co pozostałe dni! 

Na jedynce rozpoczniemy od 3 Ligi, w której obejrzymy starcie rodem z jesiennej 4 Ligi – Boehringer Ingelheim zmierzy się z PENTAki. W zeszłym roku oba spotkania zakończyły się wynikiem 5:1, ale wygrywały je różne zespoły. Na przestrzeni całego sezonu lepsi byli gospodarze, ale bezpośrednie mecze nie wskazują żadnej ze stron. Nie wiemy czego się spodziewać, ale liczymy na świetne widowisko! 

Na dwójce również czeka nas spotkanie w najniższej klasie rozgrywkowej – Noname Team podejmie Henry Kruse Polska. Gospodarze przed rokiem mierzyli się w 2 Lidze, a teraz rozpoczną rozgrywki od starcia z debiutantem. Dla gości będzie to pierwsze spotkanie w PRO i jesteśmy bardzo ciekawi co pokażą. Ich rywale będą wymagający, ale zwycięstwo w tym starciu byłoby perfekcyjnym rozpoczęciem rozgrywek! 

O 20:00 na jedynce rozegra się batalia drugoligowa – Wulkan SHR zagra z Warriors HappyJump.eu. Gospodarze mają za sobą świetną kampanie w czwartej klasie rozgrywkowej, dzięki czemu awansowali o poziom wyżej. Przyjezdni z kolei utrzymali się w 2 Lidze, ale tym razem z pewnością liczą oni na spokojniejszy sezon. W tym z pewnością przyda im się zwycięstwo w pierwszym meczu, ale zadanie nie będzie proste! 

Na dwójce pozostaniemy w 3 Lidze, gdzie czeka nas drugi debiut – na murawę wybiegnie ekipa 4ECO Pro. Ich rywalami będzie FC Velicante Wrocław, które jesienią walczyli w najniższej klasie rozgrywkowej. Zakończyli oni tamtą kampanię ze srebrnym medalem i z pewnością zamierzają oni powtórzyć ten sukces. Jesteśmy ciekawi co zaprezentuje nam nowa ekipa na tle doświadczonego rywala! 

Pierwszy tydzień rozgrywek zakończymy w 2 Lidze, a na boisku nr 1 obejrzymy starcie LKS Dobrych Chłopaków z Kokosami chronpesel.pl. Gospodarze utrzymali się na trzecim poziomie rozgrywkowym, a tą kampanię rozpoczną spotkaniem ze spadkowiczami. Przyjezdni utracili swoją pozycję na zapleczu Ekstraklasy i z pewnością będą chcieli powrócić tam jak najszybciej. Czeka nas spotkanie na wysokim poziomie i liczymy, że poskutkuje to świetnym widowiskiem! 

Na boisku nr 2 rozgrywki zakończymy pojedynkiem dwóch beniaminków – ControlTec podejmie Nic Się Nie Stało. Obie ekipy mają za sobą przyzwoitą jesienną kampanię w 3 Lidze, a tym razem zagrają oni o poziom wyżej. Ich zeszłoroczne starcie zakończyło się wynikiem 1:1 i było niezwykle zacięte – mamy nadzieję, że powtórzy się to, ale z większą ilością bramek! 

Leave a Reply