Zapowiedzi meczowe – 25.03.2024

Czas na drugi tydzień rozgrywek! W poniedziałek standardowo rozpoczniemy od sześciu spotkań przy Lotniczej, a cztery z nich to mecze ekstraklasowe. Ponadto zagramy w także w 1 Lidze, gdzie czekają nas równie duże emocje! 

Na obu boiskach rozpoczniemy od zaplecza Ekstraklasy, a na jedynce obejrzymy spotkanie dwóch przegranych sprzed tygodnia. Logistic Solutions Group zagra z FC Trawowa, a jedna z tych drużyn zdobędzie swoje pierwsze punkty w tym sezonie! Gospodarze mają sporo do udowodnienia po porażce 1:11 z Wyznawcami. Goście z kolei ulegli 4:7 w starciu z FC Alfą i z pewnością będą chcieli się zrehabilitować w drugim meczu sezonu. 

Na dwójce czeka nas starcie rodem z jesiennej 2 Ligi – Future Stars PaliPali podejmie Kruka. W zeszłym roku lepsi okazali się gospodarze, którzy wygrali 3:2 na początku swojej drodze po mistrzostwo. Wiosnę lepiej rozpoczęli jednak przyjezdni, którzy zwyciężyli w pierwszej kolejce w odróżnieniu do swoich rywali. Nie tylko będą chcieli oni dopisać kolejne trzy punkty do swojego konta, ale także zrewanżować się za jesienną porażkę. 

O 20:00 przejdziemy do Ekstraklasy, w której na jedynce zagrają drużyny Rawlplug i Pahonii. Gospodarze wyśmienicie rozpoczęli sezon, pokonując przed tygodniem Czarne Demony 12:5. Goście co prawda nie przegrali, ale z pewnością liczyli na więcej niż remis w starciu z Wolves Wrocław. W drugiej kolejce czeka ich kolejne trudne wyzwanie, ale jeśli chcą oni walczyć o najwyższe cele w elicie to muszą stawić czoła każdemu. 

Na dwójce do akcji wkroczy najlepsza drużyna pierwszego tygodnia sezonu wiosennego – Familia Greco zmierzy się z Planetą. Gospodarze rozbili Team Maślice aż 18:2 i zajęli miejsce na szczycie tabeli Ekstraklasy. Goście z kolei przegrali 2:10 z Elitbudem i z pewnością chcieliby się zrehabilitować w drugiej kolejce. Czeka ich jednak najtrudniejsze zadanie z możliwych, gdyż panujący mistrzowie nie planują się zatrzymywać. 

Dzień na jedynce zakończymy pojedynkiem doświadczonej ekipy z beniaminkami – Wolves Wrocław zmierzy się ze SloumoJager FC. Gospodarze rozpoczęli sezon od remisu w starciu z Pahonią i powalczą o swoje pierwsze zwycięstwo w drugiej kolejce. Goście mają już to za sobą – przed tygodniem pokonali oni Chaos Wrocław 6:4, pokazując, że mogą sporo osiągnąć w Ekstraklasie. Spotkanie z Wilkami może jedynie utwierdzić wszystkim w tym przekonaniu. 

W ostatnim meczu dnia na boisku nr 2 czeka nas dobrze znany w Ekstraklasie pojedynek – Alpine Stars zagra z Czarnymi Demonami. Jesienią spotkanie to przyniosło nam aż 24 bramki, a lepsi okazali się przyjezdni. Wiosenną kampanię lepiej rozpoczęli jednak gospodarze, którzy pewnie pokonali TB 85. Goście z kolei ulegli w starciu z Rawlplugiem i będą musieli sporo poprawić w swojej grze, aby zapunktować w drugiej kolejce. 

Leave a Reply