Zapowiedzi meczowe – 02.04.2024

Czas na trzeci tydzień rozgrywek! Wracamy po świątecznej przerwie i ruszamy z rozgrywkami kwietniowymi. Wtorek przyniesie nam 9 emocjonujących spotkań – będzie się działo zarówno na Kłokoczycach, jak i przy Lotniczej! 

4ECO Superliga PRO – Kłokoczyce 

Zmagania 4ECO Superligi PRO rozpoczniemy od gr 2, w której RKS Huwdu podejmie KP Ogrodomanię. Gospodarze świetnie wystartowali na wiosnę i po dwóch kolejkach mają na koncie 6 punktów. Goście z kolei po wyśmienitym początku przegrali swoje spotkanie z PD Wildboars przed tygodniem. Obie drużyny mają nadzieję na miejsce w czołówce, także możemy być pewni, że emocji tu nie zabraknie! 

O 20:00 na godzinę przejdziemy do gr 1, gdzie Brat Albert zmierzy się z OIRPem Wrocław. Ci pierwsi w poprzedniej kolejce wywalczyli swój pierwszy punkt po niezwykle emocjonującym starciu z Krukiem S.A. Goście z kolei są do tej pory bezbłędni i z pewnością nie mają zamiaru przerywać swojej passy zwycięstw. Będą oni również faworytem w tym spotkaniu, ale gospodarze pokazali, że absolutnie nie można ich skreślać. 

Dzień na Kłokoczycach zakończymy kolejnym pojedynkiem w gr 2 – BCS Polska zagra z EPTK. Obie drużyny przegrały swoje dotychczasowe spotkania i mają nadzieję na pierwsze punkty w trzeciej kolejce. Zarówno jedni, jak i drudzy dotychczas nie imponowali skutecznością, a także stracili sporo bramek – musi się to zmienić, jeśli chce się myśleć o awansie w tabeli! 

PRO Liga – Lotnicza 

Przy Lotniczej zagramy w każdej klasie rozgrywkowej poza Ekstraklasą, a zmagania na boisku nr 1 rozpoczniemy w 1 Lidze – Sokół Wrocław stanie naprzeciwko Kruka. Gospodarze nie grali w zeszłym tygodniu, w związku z czym można zakładać, że wybiegną na murawę z większą werwą. Goście kontynuują jednak swoją świetną dyspozycję z zimy i mają nadzieję utrzymać komplet punktów również po trzeciej kolejce. Jesteśmy niezwykle ciekawi kto zwycięży w ptasich derbach PRO! 

Na dwójce z kolei jako pierwsi zagrają drugoligowcy – Magicy z Rio powalczą z FC 78 Wrocław. Będzie to zaległe spotkanie drugiej kolejki, które zostało przełożone ze względu na mecz reprezentacji Polski. Obie ekipy jeszcze nie zdobyły punktów, ale z pewnością się to zmieni dla jednej ze stron. Faworyta wytypować trudno, ale może się wydawać, że przyjezdni zaprezentowali się lepiej w pierwszej kolejce. Gospodarze stracili aż 7 bramek w starciu z GOJĄ i muszą poprawić się w defensywie, jeśli myślą o punktach. 

O 20:00 na jedynce przejdziemy do najniższej klasy rozgrywkowej – ZF Group zmierzy się z Henry Kruse Polska. Gospodarze mają na swoim koncie komplet oczek po dwóch kolejkach i wydają się być zdecydowanymi faworytami. Goście nie grali przed tygodniem, a ich debiutanckie starcie z pierwszej kolejki zakończyło się dość wyraźną porażką. Zwycięstwo z drugą drużyną ligi może być jednak idealnym przełamaniem! 

1 Liga przeniesie się na dwójkę – tam w drugim spotkaniu czeka nas pojedynek FC Trawowej z ProCleanerem. Dotychczas lepiej prezentowali się gospodarze, którzy po porażce na start rozgrywek zrehabilitowali się w starciu z LSG przed tygodniem. Gości z kolei było stać na jeden punkt po dwóch kolejkach i z pewnością jest to dla nich za mało. W trzecim tygodniu rywal również będzie trudny, ale muszą oni zacząć wygrywać, jeśli chcą oddalić się od dołu tabeli. 

Dzień na boisku nr 1 zakończymy w 1 Lidze – na murawę wybiegną ekipy PzB Twardogóry i FC Hasbulla. Gospodarze imponują formą od początku rozgrywek, zajmując miejsce na podium z kompletem oczek. Goście również nie stracili jeszcze punktów, ale mają oni zaległe spotkanie drugiej kolejki. W pierwszym tygodniu sezonu wiosennego spisali się oni świetnie i z pewnością nie będą łatwym rywalem dla Przyjaciół z Boiska! 

O 21:00 na dwójce wrócimy z kolei do 3 Ligi, gdzie czeka nas starcie WPD SilesiaBodyChange vs PKS Wariaty. Pojedynek ten oglądaliśmy już przed rokiem – wtedy dwukrotnie lepsi okazali się gospodarze. Wiosnę też rozpoczęli oni lepiej, wygrywając swoje pierwsze spotkanie z OVB. Goście z kolei ulegli w starciu z Top Team, a teraz zadanie wcale nie będzie prostsze. WPD będzie faworytem, ale liczymy, że przyjezdni pokażą jakimi są Wariatami na murawie! 

Leave a Reply