Zapowiedzi meczowe – 15.05.2024

Trzeci dzień tygodnia, a my od emocji rozpaleni niczym pochodnie. Dzieje się w Lidze PRO, oj dzieje! W środę gramy zarówno na Kłokoczycach, jak i przy Lotniczej. Zapraszamy na ekspresową zapowiedź nadchodzących zmagań.  

4ECO Superliga PRO – Kłokoczyce

Rozpoczynamy na Kłokoczycach, gdzie będziemy świadkami starcia w grupie mistrzowskiej. Obie drużyny nie mają najlepszych nastrojów, gdyż zamykają tabelę. Będzie to zatem mecz ostatniej szansy, chęć pokazania swoich umiejętności i możliwość udowodnienia, że obie drużyny są o wiele mocniejsze, niż wskazują zwykłe statystyki.  

O 20:00 zaglądamy do grupy spadkowej, a tam starcie na szczycie. Zarówno Brat Albert, jak i Kruk po dwóch kolejkach zgromadzili cztery punkty. Co prawda marzeniem z pewnością była grupa mistrzowska, ale tutaj też jest o co grać. Nikt nogi nie odłoży. Możemy spodziewać się porywającego meczu.  

O godzinie 21:00 wracamy do grupy mistrzowskiej, a tam sprawdzimy formę wciąż niepokonanych w tym sezonie PD WildBoars. Goście są rozpędzeni do granic możliwości, ale to właśnie w takich momentach może przydarzyć się najmniej oczekiwany błąd. Dinterno.pl w roli underdoga z pewnością powalczy o zepsucie nastrojów faworytom.  

PRO Liga – Lotnicza 

Wracamy na boiska przy ulicy Lotniczej, gdzie o godzinie 19:00 odbędzie się starcie drużyn, które walczą o zgoła odmienne cele. Future Stars PaliPali obecnie zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli 1 Ligi, natomiast FC Alfa robi wszystko, by zakończyć ten sezon na podium. Faworyt jest jeden, ale kto wie – może będziemy świadkami niespodzianki.  

Na drugim boisku o tej samej porze odbędzie się jedyny tego dnia mecz 3 Ligi. Faworytem będzie ekipa FC Velicante Wrocław, która po siedmiu spotkaniach skompletowała 12 punktów. Tutaj wciąż jest szansa na podium, a może i nawet na coś więcej. Natomiast goście wciąż mogą wylądować na niemalże samym dnie, więc i u nich nie zabraknie motywacji.  

Godzina 20:00, więc pora na 2 Ligę. Na pierwszym boisku sprawdzimy, co tam słychać u liderów. GOJA Wrocław do tej pory przegrała tylko jedno spotkanie i pewnym krokiem zmierza w kierunku awansu. Mecz z ControlTec na pozór może wydawać się prosty, aczkolwiek takie spotkania to pułapka. Trzeba być czujnym przez cały czas.  

Na drugim boisku możemy być świadkami doprawdy ekscytującego pojedynku. LKS Dobre Chłopaki mają na razie 15 punktów, natomiast NEVADA Team zaledwie jedno oczko mniej. W tle walka o podium, a kto wie, może nawet i mistrzostwo. Trudno tu wskazać jednoznacznego faworyta. Przed nami bardzo wyrównane spotkanie, oby też i emocjonujące.  

Wracamy na chwilę do 1 Ligi, gdzie o 21:00 swój mecz rozegrają Wyznawcy oraz ProCleaner. Starcie dwóch drużyn ze środka tabeli, dwóch równorzędnych rywali, choć z lekkim wskazaniem na gospodarzy, którzy na przestrzeni całego sezonu punktują nieco lepiej. To jednak nie oznacza, że są znaczącymi faworytami. Bez wątpienia może być tutaj interesująco.  

No i trzeci, ostatni środowy mecz 2 Ligi będzie spotkaniem drużyn z dwóch różnych planet. Z jednej strony walczący o utrzymanie Lepas Wyznawcy, a z drugiej wciąż liczący się w walce o awans FC 78 Wrocław. Faworyt oczywiście może być tylko jeden, ale Häfele PRO Ligi już nieraz nas uczyła, że wraz z pierwszym gwizdkiem wszelkie przewidywania można wyrzucić do kosza.

Leave a Reply