Zapowiedzi meczowe – 05.04.2024

Czas na zakończenie trzeciego tygodnia sezonu wiosennego! Tym razem przy Lotniczej wyjątkowo zagramy również w piątek – czekają nas starcia w trzech różnych klasach rozgrywkowych. Rozpoczniemy w 3 Lidze, a zakończymy w Ekstraklasie – będzie się działo! 

Rozgrywki na jedynce rozpoczniemy od starcia dwóch drużyn ze środka tabeli 3 Ligi – Boehringer Ingelheim zmierzy się z Noname Team. Gospodarze wygrali po raz pierwszy przed tygodniem, podczas gdy goście stracili punkty w spotkaniu z 4ECO Pro. Teraz obie ekipy powalczą nawet o miejsce na podium! 

Na boisku nr 2 również czeka nas mecz w czwartej klasie rozgrywkowej – Henry Kruse Polska podejmie WPD SilesiaBodyChange. Gospodarze podejdą do tego spotkania w świetnych nastrojach, gdyż wcześniej w tym tygodniu zaliczyli oni swoje pierwsze zwycięstwo w sezonie. Naprzeciwko nich staną jednak niepokonani do tej pory mistrzowie 4 Ligi z jesieni. Gości z pewnością należy postrzegać w roli faworyta, ale jesteśmy przekonani, że debiutanci nie zawieszą poprzeczki nisko! 

O 20:00 na boisku nr 1 przejdziemy na zaplecze Ekstraklasy – FC Hasbulla zagra z Sokołem Wrocław. Obie ekipy grały już w tym tygodniu przy Lotniczej i to goście wyszli ze swojego starcia zwycięsko, pokonując Kruka 6:2. Gospodarze z kolei przegrali z PzB Twardogórą i z pewnością zamierzają się zrehabilitować. Ich przeciwnik ponownie będzie jednak bardzo wymagający i jesteśmy przekonani, że czeka nas fenomenalne widowisko! 

Na dwójce pozostaniemy w 3 Lidze, a na murawę wybiegną PKS Wariaty oraz OVB. Obie ekipy wciąż poszukują swojego pierwszego zwycięstwa i zajmują miejsce w dolnych rejonach tabeli. Gospodarze są jednak w jeszcze gorszej sytuacji niż ich rywale – przegrali oni oba dotychczasowe mecze, a przyjezdni mają już na koncie remis. Niezmiennie jednak zarówno jedni, jak i drudzy pilnie potrzebują trzech punktów i zrobią wszystko, aby je zdobyć! 

Trzeci tydzień sezonu wiosennego wyjątkowo zakończymy w Ekstraklasie, a na jedynce zmierzą się zespoły TB 85 i Elitbudu. Obie drużyny mają za sobą zaledwie jedną rozegraną kolejkę, w której lepiej wypadli goście, pewnie pokonując Planetę 10:2. Gospodarze z kolei przegrali z Alpine Stars, przez co zajmują przedostatnie miejsce w stawce. Faworytem będą tu przyjezdni, ale w Ekstraklasie nikogo nie można skreślać! 

Na boisku nr o 21:00 również zagramy w elicie, a naprzeciwko siebie staną ekipy Chaosu Wrocław i Teamu Maślice. Tak jak w równolegle rozgrywanym meczu – zarówno jedni, jak i drudzy rozegrali zaledwie spotkanie pierwszej kolejki. W tym przypadku jednak oba zespoły nie mają na koncie punktów – gospodarze przegrali ze SloumoJager FC, a goście z Familią Greco. Stawką tego meczu będzie opuszczenie dołu tabeli i pierwsze zwycięstwo w sezonie! 

Leave a Reply