Drugie zwycięstwo Elitbudu w Ekstraklasie 

Trzeci tydzień rywalizacji zamknięty! Na nami sześć piątkowych spotkań przy Lotniczej, które dostarczyły nam wielu emocji! Byliśmy świadkami kilku niespodziewanych rozstrzygnięć, walki do samego końca i wielu bramek – zobaczmy co dział się dokładnie! 

Na jedynce rozpoczęliśmy od 3 Ligi, a na boisko wyszły zespoły Boehringer Ingelheim i Noname Team. Obie ekipy miały na swoim koncie po jednym zwycięstwie, ale to gości należało stawiać w roli faworyta, gdyż wyglądali oni lepiej od początku sezonu. Tym razem również zaimponowali, od początku do końca kontrolowali przebieg wydarzeń i pewnie zwyciężyli. 

Skrót meczu: …

Równolegle na dwójce oglądaliśmy starcie pomiędzy Henry Kruse Polska a WPD SilesiaBodyChange i tu również w uprzywilowanej pozycji wydawali się być przyjezdni. Mieli oni na swoim koncie komplet punktów po dwóch meczach i z pewnością liczyli na kolejne zwycięstwo. Gospodarze kontynuowali jednak swoją świetną dyspozycję z meczu przeciwko ZF Group i po raz drugi z rzędu sięgnęli po trzy oczka! 

Skrót meczu: …

 

W drugim spotkaniu na boisku nr 1 czekał nas pierwszoligowy hit – FC Hasbulla podejmowała Sokoła Wrocław. Obie ekipy wyglądały wyśmienicie od początku sezonu, mimo tego że gospodarze przegrali swój ostatni mecz z PzB Twardogórą. Tym razem ich rywale również prezentowali się bardzo dobrze, szybko wychodząc na prowadzenie, lecz Hasbulla odwróciła losy meczu dzięki heroizmom Chrystiana Edelbauera! 

Skrót meczu: …

Na boisku obok pozostaliśmy z kolei w 3 Lidze, gdzie PKS Wariaty podejmowało OVB. Gospodarze jeszcze nie zdobyli punktów, podczas gdy goście zdołali jedynie raz zremisować. Stawką była ucieczka z dolnych rejonów tabeli i jak się okazało – poniosła ona obie ekipy do fantastycznego grania! Mnóstwo bramek, zwrotów akcji i niesamowity comeback gospodarzy w końcówce – o to chodzi w PRO! 

Skrót meczu: …

Na zakończenie trzeciego tygodnia rywalizacji przeszliśmy do Ekstraklasy, w której rozgrywaliśmy dwa zaległe spotkania drugiej kolejki. Na jedynce TB 85 mierzyło się z Elitbudem – obie drużyny podchodziły do tego meczu w zupełnie różnych nastrojach. Gospodarze szukali swoich pierwszych punktów, a goście liczyli na drugie zwycięstwo z rzędu. Przyjezdni, jak na faworyta przystało, zagrali na wyśmienitym poziomie i wygrali bardzo pewnie 6:1. 

Skrót meczu: …

Drugim piątkowym spotkanie w elicie był pojedynek pomiędzy Chaosem Wrocław a Teamem Maślice. Obie ekipy przegrały swoje pierwsze mecze i liczyły na rehabilitację w drugiej kolejce, w związku z czym spodziewaliśmy się zaciętego starcia. I z pewnością się nie zawiedliśmy! Wymiana ciosów od początku do końca, wysoki poziom obu zespołów i bramka na wagę zwycięstwa w samej końcówce – to było idealne zakończenie trzeciego tygodnia rozgrywek! 

Skrót meczu: …

Leave a Reply