Zapowiedzi meczowe – 18.04.2024

Kończymy piąty tydzień rozgrywek! W czwartek czeka nas sześć ostatnich spotkań przy Lotniczej, którymi zakończymy kolejkę w 1, 2 i 3 Lidze. Häfele PRO Liga od poniedziałku nie przestaje nas zaskakiwać i mamy nadzieję, że tak samo będzie i tym razem!  

Na jedynce rozpoczniemy od 1 Ligi, w której czeka nas starcie FC Alfy z Krukiem S.A. Po czterej kolejkach drużyny te sąsiadują ze sobą w środku tabeli, ale jedno zwycięstwo może wiele zmienić dla jednej ze stron. Będzie ono się równać z awansem w okolice podium i mamy nadzieję, że stawka tego spotkania wyciągnie z obu zespołów to co najlepsze! 

Na boisku nr 2 o 19:00 obejrzymy pierwsze z dwóch spotkań 3 Ligi, a na murawę wybiegną zawodnicy FC Velicante Wrocław oraz ZF Group. W dotychczasowych meczach gospodarze zgromadzili jedno zwycięstwo więcej, jednocześnie prezentując lepszą dyspozycję. Goście z kolei grają w kratkę i będą musieli pokazać się ze swojej lepszej strony, jeśli myślą o wygranej. 

W kolejnym spotkaniu na boisku nr 1 pozostaniemy na zapleczu Ekstraklasy, gdzie obejrzymy pojedynek pomiędzy Sokołem Wrocław oraz Niedzielnymi Kopaczami. Zdecydowanie lepiej do tej pory spisywali się gospodarze, którzy jeszcze nie przegrali i zajmują miejsce na podium. Przyjezdni z kolei przed tygodniem zaliczyli swoje pierwsze zwycięstwo i z pewnością będą chcieli podtrzymać swoją dobrą dyspozycję. 

W drugim meczu na dwójce pozostaniemy w czwartej rozgrywkowej, a naprzeciwko siebie staną dwie ekipy z dolnych rejonów tabeli. PKS Wariaty podejmą 4ECO PRO, a stawką tego starcia będzie ucieczka ze strefy spadkowej. W nieco lepszej sytuacji są gospodarze, którzy mają już na koncie zwycięstwo. Goście z kolei zanotowali jedynie dwa remisy do tej pory i staną przed kolejną szansą na otwarcie swojego dorobku z wygranymi.  

Tydzień przy Lotniczej zakończymy w trzeciej klasie rozgrywkowej, a na jedynce czeka nas jedno z najlepiej zapowiadających się spotkań kolejki. Kokosy chronpesel.pl zagrają z FC 78 Wrocław, a biorąc pod uwagę dotychczasową formę obu zespołów, liczymy na zacięte widowisko. Nieco lepiej wygląda sytuacja gości, którzy przegrali tylko raz i niewiele tracą do podium. Gospodarze z kolei mają na koncie dwa zwycięstwa, a trzecia wygrana znacznie pomogłaby im w walce o powrót do 1 Ligi. 

Ostatnim spotkaniem kolejki na boisku nr 2 będzie starcie ekip ze strefy spadkowej 2 Ligi – Magicy z Rio zmierzą się z Nic Się Nie Stało. Żadna ze stron nie imponowała nam do tej pory, a szczególnie trudna jest sytuacja gospodarzy, którzy wciąż nie zdobyli choćby punktu. Przyjezdni natomiast wygrali tylko raz, a kolejne zwycięstwo znacznie uspokoiłoby ich w walce o utrzymanie. Presja będzie spora i jesteśmy ciekawi kto poradzi sobie z nią lepiej! 

Leave a Reply