Zapowiedzi meczowe – 25.04.2024

Przed nami ostatni dzień meczowy szóstego tygodnia sezonu! Za nami trzy wieczory pełne emocji, a teraz przyszła pora na zakończenie kolejki w 2 i 3 Lidze. Rywalizacja w dwóch najniższych klasach rozgrywkowych nabiera rozpędu, a czwartek z pewnością przyniesie nam kilka ciekawych rozstrzygnięć! 

Zmagania na jedynce rozpoczniemy od spotkania w 3 Lidze – ZF Group zmierzy się z Top Team. Drużyny te sąsiadują ze sobą w górnej połowie tabeli, a zwycięstwo powinno zapewnić jednej z nich miejsce na podium. W lepszej sytuacji przed tym meczem znajdują się goście, którzy są jedną z trzech drużyn, które jeszcze nie przegrały przy Lotniczej. Gospodarze mają z kolei już dwie porażki na swoim koncie, ale nie zmienia to faktu, że wciąż walczą oni o miejsce w czołówce! 

Dzień na dwójce otworzą nam ekipy trzeciej klasy rozgrywkowej – Credit Suisse zagra z Magikami z Rio. Drużyny te wspólnie plasują się w strefie spadkowej, ale szczególnie zły początek sezonu rozgrywają przyjezdni. Nie zdobyli oni jeszcze choćby punktu w pięciu kolejkach i pilnie potrzebują zwycięstwa, jeśli myślą o pozostaniu w 2 Lidze. Gospodarze z kolei wygrali tylko raz, a do bezpiecznej strefy brakuje im więcej niż trzech oczek. Dla obu ekip może być to jedno z najważniejszych spotkań sezonu, w związku z czym liczymy na zacięte widowisko! 

W drugim meczu na boisku nr 1 pozostaniemy w 3 Lidze, a naprzeciwko siebie staną drużyny FC Pączusi i WPD SilesiaBodyChange. Gospodarze zamykają stawkę czwartej klasy rozgrywkowej, gdyż w pięciu kolejkach nie zdobyli oni jeszcze punktu. Goście natomiast nie wygrali zaledwie raz, dzięki czemu zajmują miejsce na podium. To oni będą oczywiście faworytami tego starcia, a ich rywale będą potrzebować specjalnego wsparcia od swoich kibiców! 

Na boisku nr 2 nadal pozostaniemy w 2 Lidze, w której Wulkan SHR podejmie FC 78 Wrocław. Gospodarze zajmują miejsce w środku stawki, ale ich zeszłotygodniowy rezultat z pewnością doda im wiatru w żagle – wygrali oni z niepokonaną do tej pory GOJĄ Wrocław. Goście z kolei mają na swoim koncie dwanaście punktów i plasują się na trzecim miejscu w tabeli. Mimo różnicy w tabeli starcie to zapowiada się pasjonująco! 

W ostatnim meczu tygodnia na jedynce przeniesiemy się do 2 Ligi – Warriors HappyJump.eu podejmie Nic Się Nie Stało. Gospodarze również jeszcze nie zaznali smaku porażki w tym sezonie, dzięki czemu tracą do podium zaledwie jeden punkt. Przyjezdni z kolei grają w kratkę, a ich dotychczasowe rezultaty wystarczały im na ósmą pozycję. To ich rywale wydają się być w lepszej dyspozycji, ale niczego nie można skreślać przed pierwszym gwizdkiem! 

Szósta kolejka 3 Ligi zakończy się z kolei na dwójce, a naprzeciwko siebie staną zespoły Henry Kruse Polska oraz 4ECO Pro. Po pięciu tygodniach rywalizacji gospodarze zajmowali fotel lidera i prezentowali prawdopodobnie najlepszą formę w czwartej klasie rozgrywkowej. Przyjezdni z kolei ostatnio zaliczyli swoje pierwsze zwycięstwo, ale nie wystarczyło ono do wyjścia ze strefy spadkowej. Faworytem do zwycięstwa będą tutaj ich przeciwnicy, ale w starciu debiutantów może wydarzyć się wszystko! 

Leave a Reply