Zapowiedzi meczowe – 06.05.2024 

Czas na kolejną kolejkę rozgrywek! W poniedziałek powrócimy do zmagań przy Lotniczej, gdzie przede wszystkim czeka nas początek siódmej kolejki w najwyższej klasie rozgrywkowej. Pozostałe mecze również zapowiadają się pasjonująco – zobaczmy czego się spodziewać! 

Tydzień na boisku nr 1 rozpoczniemy od 1 Ligi, w której Sokół Wrocław podejmie Logistic Solutions Group. Drużyny te zaczęły sezon w różnym stylu, ale po sześciu tygodniach sytuacja nieco się wyrównała i goście tracą do swoich rywali już tylko jeden punkt. Mimo tego gospodarze wydają się być faworytami, a zwycięstwo dałoby im miejsce na podium! 

Zmagania na dwójce rozpoczną nam drużyny trzecioligowe – Noname Team i PKS Wariaty. Po dotychczasowych spotkaniach w zdecydowanie lepszej sytuacji są gospodarze – mają oni na swoim koncie trzynaście punktów i zajmują drugie miejsce w tabeli. Przyjezdni wygrali z kolei tylko dwa razy i walczą o opuszczenie strefy spadkowej. Zobaczymy, czy poradzą oni sobie z dobrze dysponowanym rywalem! 

O 20:00 standardowo przejdziemy do Ekstraklasy, a na murawę jedynki wybiegną ekipy Elitbudu i Alpine Stars. Zespoły te dzielą trzy punkty w tabeli i bezpośrednio rywalizują one o miejsce na podium. W ostatniej kolejce gospodarze przegrali po raz drugi, a kolejne potknięcie może mocno utrudnić ich sytuację. Goście wciąż starają się utrzymać na ogonie Familii Greco, a do tego potrzebować oni będą zwycięstwa – jest o co grać! 

Liderzy z kolei zagrają swoje spotkanie równolegle na boisku nr 2, a ich rywalem będzie zespół Rawlplugu. Goście tracą do swoich przeciwników aż sześć punktów, ale nie oni są ich aktualnym celem – walczą oni o zbliżenie się do podium. Gospodarze wciąż są niepokonani w tym sezonie i z pewnością nie przestraszą się oni również w tym spotkaniu – jesteśmy ciekawi czy przyjezdni będą w stanie sprawić niespodziankę! 

Dzień na jedynce zakończymy pojedynkiem dwóch zespołów z dolnej połowy tabeli – Planetamebla.pl zagra z Czarnymi Demonami. W zdecydowanie gorszej pozycji znajdują się gospodarze – zdołali oni zdobyć do tej pory zaledwie jeden punkt. Goście z kolei mają na swoim już trzy zwycięstwa i również walczą o zbliżenie się do czołowej trójki. To oni będą faworytem, ale mamy nadzieję, że ich rywale wysoko zawieszą poprzeczkę! 

Podobny przypadek obejrzymy w finalnym meczu na dwójce – ósmy Team Maślice zmierzy się z dziewiątą Pahonią. Jedna pozycja różnicy może być jednak zgubna, gdyż gospodarze mają aż pięć oczek przewagi nad swoimi rywalami. Przyjezdni w ostatniej kolejce wygrali po raz pierwszy i będą chcieli kontynuować swoją dobrą formę. To ich rywale będą występowali jednak w roli faworyta, ale nikogo nie należy skreślać przed pierwszym gwizdkiem! 

Leave a Reply