SloumoJager FC oraz Alpine Stars z medalami 

Ostatni poniedziałek sezonu za nami! Przedostatni dzień sezonu przyniósł nam kilka kluczowych rozstrzygnięć, m. in. wiemy kto zakończy wiosenną Ekstraklasę na podium! Zobaczmy co się działo! 

Zmagania na jedynce rozpoczęliśmy o godz. 20:00, ze względu na walkower w pierwszym meczu. PKS Wariaty zgarnęły trzy punkty, dzięki czemu mogą być pewni utrzymania niezależnie od pozostałych wyników! 

Jedyny poniedziałkowy mecz 3 Ligi rozegrał się zatem o 19:00 na dwójce, a naprzeciwko siebie stanęły ekipy FC Velicante Wrocław oraz Henry Kruse Polska. Wszystkie oczy były zwrócone tutaj na przyjezdnych – oni musieli wygrać, aby zapewnić sobie awans do wyższej dywizji. Gospodarze mieli się im przeciwstawić, ale nie udało im się zrealizować planu – goście byli lepsi, szczególnie w drugiej połowie, w której wrócili na prowadzenie i utrzymali je do samego końca. Mogą oni zatem świętować i czekać na wtorkowe rozstrzygnięcia, które zadecydują o kolorze ich krążka. 

Skrót meczu: https://www.youtube.com/watch?v=RPwCWTbO3F0

Po godzinnym opóźnieniu granie na jedynce rozpoczęły nam ekipy Czarnych Demonów oraz Teamu Maślice. Spotkanie to nie niosło ze sobą większej stawki, poza chęcią dopisania trzech punktów na koniec sezonu. Chęć ta była zdecydowanie bardziej widoczna u gospodarzy, którzy absolutnie zdominowali swoich rywali od początku do końca meczu. Strzelili oni aż piętnaście bramek, stracili tylko jedną i zakończyli sezon bardzo pozytywnym akcentem. 

Skrót meczu: https://www.youtube.com/watch?v=nk6RGUMnSXY

O 20:00 pauzowaliśmy z kolei na dwójce, gdyż Planetamebla.pl oddała mecz walkowerem. Trzy punkty trafiły zatem na konto Alpine Stars, którzy cieszyli się z medalu nie rozgrywając ostatniego spotkania. 

W ostatnich poniedziałkowych meczach na szczęście wszyscy byli obecni, a na jedynce stawiły się zespoły Rawlplugu oraz Elitbudu. Starcie to mogło mieć spore znaczenie dla gospodarzy, ale wszystko zależało od spotkania na boisku nr 2. Tamten wynik niestety im nie sprzyjał, ale samo zwycięstwo nad utytułowaną ekipą gospodarzy z pewnością dobrze smakowało. Nie zawiodła również jakość widowiska, gdyż oglądaliśmy aż dwadzieścia dwa trafienia. Przyjezdni musieli jednak uznać wyższość innych drużyn, kończąc sezon na czwartym miejscu.  

Skrót meczu: https://www.youtube.com/watch?v=wLQ-jnmxHfg

Na boisku nr 2 Pahonia mierzyła się ze SloumoJager FC i to wynik tego spotkania przesądził nam o ostatecznym układzie podium. Ekipa Elitbudu z pewnością trzymała kciuki za gospodarzy, ale goście bez wątpienia stanęli na wysokości zadania. Dość szybko wyszli oni na trzybramkowe prowadzenie i nie czuli się zagrożeni aż do ostatniego gwizdka. Trzy punkty dały ekipie Sloumo upragniony srebrny medal, ustalając tym samym ostateczny układ tabeli Ekstraklasy! 

Skrót meczu: https://www.youtube.com/watch?v=29xMupAgC98

Leave a Reply